ŞANLI TESİSAT
Duşakabin, Klozet ve Batarya Montajı
Duşakabin, Klozet ve Batarya Montajı
Duşakabin, Klozet ve Batarya Montajı
Duşakabin, Klozet ve Batarya Montajı
Duşakabin, Klozet ve Batarya Montajı

Duşakabin Nedir?

Günümüz teknolojisinin gelişmesi ile beraber bir çok kullanılan banyo sistemlerinde de yenilikler gözlenmektedir. Bu yeniliklerin en başında ise duşakabin sistemleri baş sırada yer almaktadır. Banyo'muzun temiz kalmasından, banyoda bulunan elektronik aletlerimizin duş alma sırasında zarar görmemesi için, duş aldığımız alan hariç başka bölgelerin su içinde kalmaması için duşakabin bir nevi imdadımıza koşmuş durumdadır. Özellikle günümüzde tuvalet ve banyonun aynı alan içinde olması duşakabin sayesinde duş alan biri var ise diğer ev halkı tuvaleti kullanabilmektedir. Öte yandan duşakabinler banyonuza mükemmel dekor görüntüsü verdiği gibi de anlatılmaz bir duş keyfi yaşatmaktadır. Duşakabin nedir? diye sorduğumuzda bir çok kişinin aklına gelen şudur, duşakabin duş alma esnasında bol köpüklü duş keyfimi etrafa köpük bulaştırmadan ve bolca akan sudan etrafa zarar vermeden duşun keyfine varmak diyebiliriz.

Duşakabin aynı zamanda kişisel mahrumiyeti de koruma altına almaktadır, evinize gelen misafirlerin tuvaletinizi kullanması sırasında duş aldığınız bölgenin kapalı ve gizli kalmasına olanak sağlar. Dışarıdan gelen misafirlerinizin tuvaletinizi kullandığı zaman yaptırdığınız Duşakabin modelini gördüklerinde evinizin ne kadar hijyenik ve modern olduğunu da görmüş olurlar. Duşakabin firmaları günümüz koşullarında her zevke, her renge, her dekora, tercihe uygun Duşakabinler imal edebilmektedir. Özellikle Duşakabin üreticileri imalat sırasında farklı dekor ve görünüm sağlayan çalışmalar yapmaktadır, iyi bir Duşakabini sahibi olmak istiyorsanız, iyi bir Duşakabin firması ile çalışmanız gereklidir. Unutmayın Duşakabin sürekli değiştirilmesi gereken bir dekor gereci değil sürekli ve kalıcı olarak evinizin en önemli yerinde bulunan bir özel alandır. Bu bağlamda Duşakabin firmasının kullandığı malzeme, yaptığı işçilik ve dekoratif görüntüler çok önemlidir.

KLOZET MONTAJI

Klozet montajı yüksek teknik bilgi ve beceri gerektirmektedir. Eğer yeterli bilgi ve tecrübeniz yoksa klozet montajınız için tecrübeli bir tesisatçıdan yardım almalısınız. Yinede klozet montajını kendiniz yapmayı tercih ederseniz her türlü sorumluluk size ait olacaktır. Uygun maliyet ve kaliteli işçilik ile klozet montaj servisi vermekteyiz.

Klozet montajı çok dikkat isteyen ve belirli bir sıraya göre yapılması gereken bir işlemdir.

BATARYA MONTAJI

Her türlü musluk tamiri, musluk montajı gibi işlerinizi mahallenizden bir ustaya yaptırmalısınız çünkü musluk işi küçük bir iş olduğundan, akıtması halinde mahallenizdeki usta tekrar gelip kontrol edebilir. Ancak internet üzerinden bulduğunuz bir firma, bir musluk için o masraflara giremez. Eski musluklarınızın tamirini veya yeni muslukların damlamalarına son verilebilir.